Hakkımızda

PERAGRUP

Pera Grup olarak, yaşam alanlarınıza kalite ve estetik katmak için bu yola çıktık. Geride bıraktığımız 20 yılda alçıpan’dan asma tavana, iç cephe’den dış cephe’ye, mantolama’dan izolasyon’a kadar çeşitli uygulamalarla hayatlarınıza dokunduk. Ev’i ev yapan şey aile’dir biliyoruz, dokunduğumuz her işte yuvanıza estetik ve dayanıklılık katmak için çabalıyoruz.

Filli Boya uygulama bayisi olan firmamız, uzman kadrosu, yüksek kalite standartları, birinci sınıf işçilik ve geniş teknik ekipmanları ile yaşam alanlarınızı güzelleştirmeye devam ediyor.

10.000 m2 haş boru iskele, 20000 m2 güvenlikli iskele, 6 adet asma iskele, 6 adet araç, 2 adet boya makinamız ve 95 kişilik ekibimizle uygulama yaptığımız her alana estetik katmak için çalışıyoruz. Her geçen gün yatırımlarımıza devam ediyor ve 20 yıllık tecrübemizle sizlere en iyi hizmeti sağlamak için her yeni gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

guvenlik

GÜVENLİK

Güvenlik bizim temel değerlerimizin başında gelir, her işte önceliğimizdir. İş ve işçi güvenliğine önem veriyor, her projemizde maksimum güvenlik kıstasıyla çalışıyoruz.

vizyon

VİZYON

Hedefimiz herkesin güvenle yaşayabileceği ferah ve estetik, yaşam alanları oluşturmaktır. Bu bağlamda Dünya’da kullanılan en son teknikler, teknik ekipmanlar ve trendleri takip edirek ve toplum için güvenli yaşam alanları oluşturmak hedefimizdir.

surdurebilirlik

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Birlikte geleceği inşaa etmenin bilinciyle, önce insan diyoruz ve her türlü çalışmamızda doğaya ve çevreye zarar vermeyen ürünleri tercih ediyor, projelerimizde sürdürülebilirliği ön plana alıyoruz.

Projeniz için yüksek kaliteli bir işçilik ve ortaklık ister misiniz?